Присвячується всім дівчатам 70-80-х років! Красуні, для вас!

Пісня «Я фотографию беру» є справжнім хітом 70-80 років. Композицію часто виконували у дворах на гітарі у колі друзів. За радянських часів хлопці, які грали на гітарі, були справжніми улюбленцями представниць прекрасної статі.

До того ж вони були душею компанії та завжди користувалися популярністю. Нічні «посидіти» у дворі завжди збирали велику кількість молоді біля під’їзду. Діти спілкувалися між собою, обговорювали різні проблеми.

Саме у дворах зав’язувалися перші романтичні відносини, і робилися незручні освідчення в коханні. Таке «молодіжне життя» назавжди залишилося в пам’яті наших батьків або старших братів і сестер.

Композиція «Я фотографию беру» сама по собі є дуже ніжною та романтичною.

Прослуховуючи її, багато хто згадає історію першого кохання, або ж почуття, які залишилися невзаємними. Милі рядки здатні проникнути в душу будь-якої представниці прекрасної статі.

У композиції йдеться про те, що герой дуже любить свою кохану, а також про непрості стосунки між ними. Ніжні гітарні акорди вам неодмінно захочеться прослуховувати знов і знов. Хлопець із представленого нижче ролика виконує пісню дуже красиво.

Саме його голос здатний проникнути у серце кожної дівчини та змусити згадати чудові моменти, проведені з коханими.

Ми пропонуємо вам самим оцінити приголомшливі вокальні дані виконавця. Для цього необхідно подивитися поданий нижче ролик: